לוגו הפניקס smart לוגו הפניקס smart

נתקעתם עם הרכב וצריכים עזרה? שיחת טלפון קצרה וניידת השירות בדרך אלכם, לכל מקום ובכל שעה.

מה כוללים שרותי הדרך של הפניקס?
ניידת שירות - שרותי הדרך הניתנים דרך פוליסות הביטוח הן ניידות השירות המגיעות אל המקום בו אתם נמצאים במטרה לאתר את התקלה ואף לתקנה במידת הצורך. ניידת השירות מגיעה אליכם בהתאם לטווח הזמנים שצוין בפוליסה, ומכונאי הרכב המאייש אותה בודק את הרכב, מאתר את התקלה ומציע פתרונות אפשריים.
דלק – מיכל הדלק התרוקן באמצע הדרך, ותחנת דלק לא נראית באופק?
ניידת השרות תגיע אליכם ותמלא לכם את מיכל הדלק בכמות שתספיק לקדם אתכם עד לתחנת הדלק הקרובה (עלות הדלק תיגבה מהמבוטח).
התנעה – ניידת השרות מסייעת בהתנעת הרכב על ידי כבלים, ובמידת הצורך בהחלפת מצבר במקום (בתוספת תשלום).
החלפת צמיג – הצמיג נקרע או התפוצץ באמצע הדרך? גם במקרה זה תוכלו להיעזר בשרותי הדרך, ובניידת השירות שתגיע ותסייע לכם בהחלפת הצמיג.
שירותי גרירה – במידה ולא ניתן לתקן את התקלה במקום, שירותי הדרך כוללים את שירות גרירת הרכב למוסך, וחוסכים לכם את הלחץ והמאמצים הכרוכים באיתור גרר באזור בו נתקעתם עם הרכב, בירור והתמקחות על המחיר.
הזמנת שרותי גרר במסגרת שרותי הדרך שבפוליסת ביטוח רכב, זולה משמעותית במרבית המקרים, וחוסכת לכם זמן וכסף. תוכלו לבחור האם לגרור את רכבכם אל הבית או אל המוסך.
במקרה של תאונה אנו דואגים לא רק לרכב אלא גם לנהג. מבוטחי "הפניקס זהיר" יזכו להסעה אל ביתם או אל מקום אחר לבחירתם (למרחק של עד 250 קילומטרים).
שרות רכב חלופי – במקרים בהם יש צורך בגרירת הרכב למוסך, תוכלו להשתמש בשרות רכב חלופי ולקבל רכב חלופי לתקופה בה רכבכם נמצא במוסך.
רכיב נגישות
ניגודיותניגודיות
הגדלת הגופןהגדלת הגופן
הקטנת הגופןהקטנת הגופן